Firma Profili

Yvm Mühendislik Elektirik İnşaat Taah.San.Tic. Ltd. Şti. Ulusal ve Uluslar arası taahhüt işlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş bir genel müteahhitlik şirketidir.

Özellik arzeden projeler, ticari gayrimenkul ve konut inşaatları da dahil olmak üzere büyük ve orta ölçekli inşaat projelerinin yürütülmesi konusunda önemli bir bilgi birikimi ve deneyimine sahiptir.

Proje yönetimi uluslar arası standartlarda yürütülen Yvm Mühendislik, planlama, maliyet kontrolü, risk yönetimi, kalite yönetimi, lojistik planlama ve sözleşme yönetimlerini yerleşik prosedürlerle gerçekleştirirken, gelişen ve doğru teknolojilerin uygulanmasını sağlamak amacıyla birçok ihtisas sahibi kişi ve kuruluşların danışmanlık hizmetlerini almaktadır. Bünyesinde 5 kişilik Mühendis, Mimar ve Uzmanın görev yaptığı Yvm Mühendislik 2005 yılından beri çok nitelikli Kamu İdari Binaları ve Sosyal Tesisleri, büyük çaplı konut inşaatları ve özellik arzeden şehir içi parsellerinde konut inşaatları, Tatil Siteleri, Turizm Yatırım Projeleri, Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Restorasyon Projeleri gibi pek çok seçkin projeyi uzman kadrosuyla, başarıyla gerçekleştirerek sektörde özel bir yer edinmiştir.